Aktuální zápasy a tabulka
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
So 6. 4. 2024 |
ZČ |
401 |
13:00 |
Miners Kladno |
Sokol Hluboká |
5:7 |
Kladno |
|
Po 8. 4. 2024 |
ZČ |
404 |
17:00 |
Tempo Praha |
SaBaT Praha |
8:0 |
Tempo |
|
|
ZČ |
402 |
17:00 |
Eagles Praha |
Eagles Praha U10 |
16:2 |
Krč F4 |
|
|
ZČ |
403 |
17:00 |
Praotci Roudnice |
Kotlářka Praha |
6:5 |
Roudnice |
|
Ne 14. 4. 2024 |
ZČ |
405 |
13:00 |
Sokol Hluboká |
Tempo Praha |
11:6 |
Hluboká |
|
Po 15. 4. 2024 |
ZČ |
408 |
17:00 |
SaBaT Praha |
Praotci Roudnice |
7:3 |
SaBaT |
|
|
ZČ |
406 |
17:00 |
Kotlářka Praha |
Eagles Praha |
2:16 |
Kotlářka |
|
|
ZČ |
407 |
17:00 |
Eagles Praha U10 |
Miners Kladno |
12:20 |
Krč F5 |
|
Ne 21. 4. 2024 |
ZČ |
409 |
13:00 |
Praotci Roudnice |
Sokol Hluboká |
2:14 |
Roudnice |
|
Po 22. 4. 2024 |
ZČ |
412 |
17:00 |
Tempo Praha |
Eagles Praha U10 |
19:6 |
Tempo |
|
|
ZČ |
411 |
17:00 |
Kotlářka Praha |
SaBaT Praha |
7:9 |
Kotlářka |
|
|
ZČ |
410 |
17:00 |
Miners Kladno |
Eagles Praha |
2:16 |
Kladno |
|
Ne 28. 4. 2024 |
ZČ |
413 |
13:00 |
Sokol Hluboká |
Eagles Praha U10 |
20:6 |
Hluboká |
|
Po 29. 4. 2024 |
ZČ |
416 |
17:00 |
SaBaT Praha |
Miners Kladno |
6:11 |
SaBaT |
|
|
ZČ |
415 |
17:00 |
Kotlářka Praha |
Tempo Praha |
0:16 |
Kotlářka |
|
|
ZČ |
414 |
17:00 |
Praotci Roudnice |
Eagles Praha |
8:17 |
Roudnice |
|
Ne 5. 5. 2024 |
ZČ |
417 |
13:00 |
SaBaT Praha |
Sokol Hluboká |
7:12 |
SaBaT |
|
Po 6. 5. 2024 |
ZČ |
418 |
17:00 |
Tempo Praha |
Eagles Praha |
6:4 |
Tempo |
|
|
ZČ |
420 |
17:00 |
Kotlářka Praha |
Eagles Praha U10 |
-:- |
Kotlářka |
|
Po 13. 5. 2024 |
ZČ |
422 |
17:00 |
Tempo Praha |
Praotci Roudnice |
17:6 |
Tempo |
|
|
ZČ |
423 |
17:00 |
Eagles Praha U10 |
SaBaT Praha |
-:- |
Krč F5 |
|
|
ZČ |
424 |
17:00 |
Miners Kladno |
Kotlářka Praha |
-:- |
Kladno |
|
Ne 19. 5. 2024 |
ZČ |
421 |
13:00 |
Eagles Praha |
Sokol Hluboká |
-:- |
Krč F5 |
|
Po 20. 5. 2024 |
ZČ |
427 |
17:00 |
Miners Kladno |
Tempo Praha |
7:2 |
Kladno |
|
Ne 26. 5. 2024 |
ZČ |
425 |
13:00 |
Sokol Hluboká |
Kotlářka Praha |
-:- |
Hluboká |
|
Po 27. 5. 2024 |
ZČ |
426 |
17:00 |
Eagles Praha |
SaBaT Praha |
-:- |
Krč F5 |
|
|
ZČ |
428 |
17:00 |
Eagles Praha U10 |
Praotci Roudnice |
-:- |
Krč F4 |
|
Po 3. 6. 2024 |
ZČ |
419 |
17:00 |
Praotci Roudnice |
Miners Kladno |
-:- |
Roudnice |
|
Vzájemné série
|
EAG |
MIN |
KOT |
SOK |
ROU |
E10 |
SAB |
TEM |
Eagles |
|
1:0
|
1:0
|
:
|
1:0
|
1:0
|
:
|
0:1
|
Miners |
0:1
|
|
:
|
0:1
|
:
|
1:0
|
1:0
|
1:0
|
Kotlářka |
0:1
|
:
|
|
:
|
0:1
|
:
|
0:1
|
0:1
|
Hluboká |
:
|
1:0
|
:
|
|
1:0
|
1:0
|
1:0
|
1:0
|
Praotci |
0:1
|
:
|
1:0
|
0:1
|
|
:
|
0:1
|
0:1
|
Eagles 10 |
0:1
|
0:1
|
:
|
0:1
|
:
|
|
:
|
0:1
|
SaBaT |
:
|
0:1
|
1:0
|
0:1
|
1:0
|
:
|
|
0:1
|
Tempo |
1:0
|
0:1
|
1:0
|
0:1
|
1:0
|
1:0
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací